Logga in  

Free Joomla Template by Discount Justhost
  • HBK halsdukar finns nu att köpas

Pojkar 06 - Matchprogram 2017

Senast uppdaterad fredag, 22 september 2017 Skriven av Administratör

 Matcher / Turneringar 2017:

 

DatumPlats ResMålskyttarFairPlay
sö 12.2  14:30  Träningsmatch HBK-PeFF
 Tellus 1-4  Rasmus H
 
lö 25.3  15:00  Träningsmatch GBK 07 - HBK  Nordea 0-3  Elias x 3  
lö 25.3 15:45  Träningsmatch HBK - GBK 07
 Nordea 1-0  Emil  
to 20.4  HBK - Esse IK  Grusplan 0-11    
lö 6.5  GBK-06 - HBK  Kippari 4-1  Axel  
lö 13.5  KPV vit - HBK  Kippari 2-3  Emil 2,  Andre' 1  
lö 13.5  HBK - KPV svart  Kippari 0-1    
lö 13.5  TUS - HBK  Kippari 3-1  Rasmus H  
on 24.5 18:30  NIK svart - HBK  Tellus, Nejdens liga 3-1  Elias  
to 1.6 17:30  HBK - Esse IK  Grusplan, Nejdens liga 0-2    
må 5.6 19:00  PeFF - HBK  Sandsund, Nejdens liga 0-0    
lö 10.6 11:10  Distriktsturnering HBK-VeTu
 Hovsala 4-0  Emil 2, Elias 2 Lukas
lö 10.6 15:50  Distriktsturnering LoVe röd-HBK  Hovsala 5-11  Emil 3, Noah 3, Leo 2, Hugo 1, Joona 1, Elias 1 Noah
on 14.6 19:00  HBK - NIK gul  Esse, Nejdens liga 3-4  Emil 2, Elias 1  
18-22.6  Alandia Cup  Åland      
18.6 09:40 HBK - IFK Mariehamn  Åland 0-4    
18.6 13:50 PPJ Laru blue- HBK  Åland 10-0    
19.6 09:40 HBK - Hyps sininen  Åland  0-1    
19.6 13:50 Sibbo Vargarna gul - HBK  Åland 1-1  Emil 1  
19.6 18:00 HBK - EIF  Åland 1-5  Elias 1  
20.6 11:20 HooGeeHurrigaanit-HBK  Åland 1-0    
sö 9.7 11:10  Distriktsturnering HBK - KPV-05T
 Terjärv 0-3   Viktor
sö 9.7 15:50 Distriktsturnering K-Pallo - HBK  Terjärv 6-3  Emil 2, Noah 1 Noah
ti 11.7 18:30  TUS - HBK  N:kby, Nejdens liga 0-0    
må 17.7  HBK F05 - HBK  Hovsala 1-3  Noah 2, Elias 1  
20-23.7  Kokkola Cup  Gamlakarleby      
20.7 10:00  Vetu - HBK  KT 8 2-2  Elias 2 Elias 
20.7 14:00  HBK - KäTa  KT 6  2-0  Emil 2 Viktor
21.7 10:00  FC Ulenurme - HBK  KT 8  0-0    
21.7 18:40  HBK - Ajax musta  KT 6 0-1   Oscar
22.7 8:40  FC SCJ - HBK  KT7 2-0   Rasmus D
22.7 13:20  HBK - KJS  KT1 1-3    
on 26.7 17:30  HBK - Jaro vit  RMG, Nejdens liga 1-6  Elias 1 Hugo
må 31.7 18:30  Peff gul - HBK  Terjärv, Nejdens liga 3-7  Emil 3, Elias 2, Hugo 1, Oscar 1  
lö 5.8  Distriktsturnering  Esse      
lö 5.8 13:30  KPV-07 - HBK  Esse 4-0   Andre'
lö 5.8 17:00  HBK - PeFF röd  Esse 2-1  Elias 2 Leo
on 9.8 19:30  HBK Jaro röd  Larsmo, Nejdens liga 5-1  Noah 2, Emil 1, Elias 1,      Rasmus D 1  
ti 15.8 17:30  LBK-HBK  Hovsala, Nejdens liga  2-2  Emil 1, Elias 1 Elias
må 21.8 18:00  HBK - NIK svart  Pedersöre, Nejdens liga 1-1  Rasmus H 1  
må 28.8 18:30  Esse IK - HBK  Esse, Nejdens liga 3-2  Noah 2  
 sö 3.9 11:10  Distriktsturnering PeFF gul - HBK
 Falli, Pedersöre 1-3  Rasmus H 2, Elias 1 Vincent
 sö 3.9 13:30 Distriktsturnering HBK - KPV vihreä  Falli, Pedersöre 1-5 Hugo 1 Emil
 ti 5.9 18:30  HBK - Peff röd  Nykarleby, Nejdens liga 1-1  Elias 1  
 må 11.9 17:30  NIK gul - HBK  Larsmo, Nejdens liga  1-6  Emil 3, Noah 2, Rasmus D 1  
 lö 16.9 13:30  HBK - TUS  Terjärv, Nejdens liga 1-2  Emil 1